Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views

  • 37 m²

Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views Marbella heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot Oude stad van Marbella op ongeveer 2 km afstand. Wi-Fi is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.

Voor extra gemak is er een wasmachine beschikbaar in de accommodatie.

Dit appartement heeft onder andere een complete keuken voor self-catering.

Het appartement is gelegen op circa 10-minuten rijafstand van de Puerto Banús. Het kost 30 minuten lopen om het centrum van Marbella te bereiken. Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views bevindt zich in de buurt van de Mezquita del Rey Abdelaziz. Het appartement is een paar momenten van La Carolina bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views Marbella
2 Bedroom Flat In Golden Mile For 2 To 4 People
Mobiele prijsaanbieding

2 Bedroom Flat In Golden Mile For 2 To 4 People

6.1
Aangenaam 8 beoordelingen
113 m van de accommodatie
USD 175 USD 158
per nacht
Amplio Apartamento Planta Jardin Nagueles
Mobiele prijsaanbieding

Amplio Apartamento Planta Jardin Nagueles

9.0
Schitterend 13 beoordelingen
139 m van de accommodatie
USD 414 USD 373
per nacht
Casa Therese
Mobiele prijsaanbieding

Casa Therese

9.7
Voortreffelijk 31 beoordelingen
533 m van de accommodatie
USD 218 USD 196
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000280330009317470000000000000000/VUT/MA/98841,VUT/MA/98841
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views?
      Populaire attracties in de buurt van Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views zijn onder andere de Mezquita del Rey Abdelaziz, dat zich op een loopafstand van 17 bevindt.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views?
      Restaurants in de buurt van Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views zijn onder andere Cabana Nagueles en Sukhothai restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views?
      Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een oven en een vaatwasser.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bright Scandi-Style Studio With Stunning Garden Views Marbella

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten